Přihlášení | Registrace | Pravidla

Dnes je sobota 18.11.2017, svátek slaví: Romana
Fórum

Zdraví a nemoci

Tema

Stresová inkontinence a prolaps dělohy

Habaněro

Stresová inkontinence a prolaps dělohy

28.08. 2017, 13:47:39

Zdravím... má m takový problém. Během druhého těhotenství se mi začala propadat děloha a to mě nutilo stále chodit na záchod a nebylo to vůbec příjemné. Po porodu se přidala stresová inkontinence, pořád se mi chce na záchod a když se zasměju nebo zakašlu tak kdybych neměla speciální vložku...

cviky nepomáhají, možná trochu zpevnili děložní dno ale žádná sláva, inkontinenci to nespravilo. fakt už nechci pod kudlu a tak sjem si našla že v Medicom Clinic dělají laserový zákrok FemLase. Říkají že to "omladí intimní oblast" ale jde mi hlavně že to má zpevnit vevnitř a pomoct s tou inkontinencí. Má s tím někdo podobné zkušenosti?
Slyšeli jset o tom FemLase nebo o nčem podobném? Já už jsem docela zoufalá, přemýšlím, že tam fakt zajdu.
Kdyb někoho zajímalo tak odkaz je tady: https://www.medicomclinic.cz/femlase-omlazeni-vaginy

Simona86

Stresová inkontinence a prolaps dělohy

27.10. 2017, 17:15:10

Ahoj,
po třetím porodu jsem taky trpěla lehkou inkontinencí, takže ti úplně rozumím, že je to nepříjemné. Byla jsi u doktora? Myslím urologa?
Sama jsem návštěvu urologa hodně odkládala, ale zbytečně, jeho první doporučení bylo samozřejmě civčení. Jak dlouho a jak často jsi cvičila?
Já jsem cvičila 3 měsíce opravdu denně cca 2x 10 minut a fakt musím říct, že se mi pár kapek objeví jenom když třeba delší dobu skáču s dětma na tramppolíně. Cvičila jsem toto cvičení https://www.dentimedshop.cz/cs/posilovani-panevniho-dna.html.
O laserovém zákroku jsem ještě neslyšela, ale moc nevěřím tomu, že by uměl laser zpevnit svaly.

Habaněro

Stresová inkontinence a prolaps dělohy

13.11. 2017, 16:19:06

Ahoj, samozřejmě jsem u urologa byla, byla jsem dokonce u více urologů... a cvičila jsem vlastně půlku prvního těhotenství a pak celou dobu před druhým otěhotněním a během těhotenství a vážně jsem to neflákala.. Žádný doktor si už neví rady je to zřejmě anatomický problém.
Škoda že jsi o tom laserovém zákroku nikdy neslyšela, ale třeba se ozve někdo další. po diskuzi s doktorem jsem se tam objednala, tak uvidíme. Mezitím pročítám diskuze a jejich stránky https://www.medicomclinic.cz/zakroky-v-intimnich-partiich tak jsem zvědavá

Stresová inkontinence a prolaps dělohy

Pro přidání odpovědi se prosím přihlašte. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat zde.

Copyright 2017 © LadyCafe.cz Všechna práva vyhrazena.

Kontakt & reklama | Pravidla