Přihlášení | Registrace | Pravidla

Dnes je úterý 16.01.2018, svátek slaví: Ctirad
Sekce

Vztahy

Fórum

Partnerské vztahy

Tema

Dárek pro pohodového muže

javurek

Dárek pro pohodového muže

21.11. 2017, 19:10:17

Zdravím holky. Můj přítel je takový věčný pohodář, který nemá nějaký pořádný koníček, nic moc ho nezajímá a nic moc nechce. Vystačí si sám se svým vtipem. Takový muž je sice skvělý ale velmi špatně se mu kupují dárky protože prostě "nic nepotřebuje". Myslíte, že nějaké takové tričko https://bezvatriko.cz/cs/284-vtipne-napisy je vhodný dárek, nebo to nosí jen burani? Nejsem moc v obraze. Předem díky!

Adél

Dárek pro pohodového muže

27.11. 2017, 21:22:36

Ani nevíš jak já ti rozumím Dárek pro přítele je vždycky největší oříšek. Když se ho zeptám, co by si přál, odpoví že nic nechce a "normální" koníčky taky nemá. Pokud jde o to tričko, tak asi záleží jaký vkus má tvůj přítel. Ty sama nejlíp víš jestli ho potěší nebo urazí.
Mi osobně přijde, že v takových věcech chodí spíš puberťáci, ale to věc názoru. Na svém příteli si to teda představit neumím. Pokud mu kupuji oblečení tak se snažím vybírat něco kvalitního a originálního,co by si jen tak nekoupil. Letos jsem vybrala originální opasek s monogramem. Budu doufat, že ho potěší!
Zde pro představu: https://www.bewooden.cz/dreveny-opasek/

javurek

Dárek pro pohodového muže

30.11. 2017, 18:28:15

To vypadá hezky

Kamila89

Dárek pro pohodového muže

včera, 16:49:12

Já zase nakupuju na https://www.bastard.cz/panska-tricka/?r=370693 , velmi kvalitní potisk. Prala jsem již několikrát a trička jsou pořád velmi pěkná.

Dárek pro pohodového muže

Pro přidání odpovědi se prosím přihlašte. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat zde.

Copyright 2018 © LadyCafe.cz Všechna práva vyhrazena.

Kontakt & reklama | Pravidla