Přihlášení | Registrace | Pravidla

Dnes je úterý 16.01.2018, svátek slaví: Ctirad
Sekce

Volný čas

Fórum

Bydlení a design

Tema

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

Majinka91

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

31.05. 2017, 09:33:51

Ahojte holky,

rekonstruuji byt a teď přišel na řadu obývací pokoj, není tady někdo, kdo taky teď zařizuje. Stěny mám vymalované na bílo a na zemi mám tmavou plovoucí podlahu. Teď už jen zbývá dovybavit nábytkem. Sedací soupravu už mám vyhlídnutou, teď ale váhám s obývací stěnou. Přemýšlím, zda si pořídit rovnou celou obývací sestavu, čímž bych zabila všechno jednou ranou a navíc bych měla všechno hezky sladěné nebo si obývák sestavit sama různými kousky nábytku. Co vy na to? Jak tak pořád přemýšlím a přemítám, hledala jsem na netu nějakou inspiraci a narazila jsem na tento web, kde se dají sehnat přímo celé obývací sestavy: http://www.obyvaci-pokoj.eu/cs/10-obyvaci-sestavy. Nemáte někdo zkušenosti?

eleonor

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

02.08. 2017, 19:29:00

Ahoj, určitě jednoduché obývací stěny jsou nejlepší, bezva je bílá. Zdá se, že je na špínu,ale opak je pravdou. Prach je mnohem více vidět na černé. Pod konferenční stolek je super nějaký chlupatý kobereček, ale zase nějakej špínuvzdornej Nebo alespon u nás to tak musí být, máme hafany. Zdi bílý super, na ně jen nějaký tapety...krásný maj na www.neplatpostu.cz , tam si vybereš :) Tak at je nový domov útulný a fajn se bydlí

Majinka91

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

23.08. 2017, 16:12:40

Ahoj, máš pravdu, bílá je super jak na obývací stěně, tak na zdi. Když jsou stěny barevné, připadá mi, že je v místnosti neustále nepořádek. Nejlepší bíle zdi a pak barevné doplňky, jak říkáš tapety, polštářky atd.

Babetka

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

06.10. 2017, 13:04:40

Souhlasím s holkama, taky nemám ráda barevné stěny, a když použiješ neutrální barvy na nábytku tam to pak právě můžeš hezky doladit doplňky

JanaNovak

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

25.10. 2017, 13:13:52

Zrovna jsme se přestěhovali, takže toto téma je pro aktuální :) Já bych ráda také nějakou tu barvičku. Narazila jsem na zajímavý článek na http://homezin.cz/media/jak-vymalovat-obyvaci-pokoj-inspirace-fotogalerie , který se zabývá právě vymalováním obýváku a je tam zajímavá fotogalerie. Mě by se asi nejvíce líbila kombinace bílé a hnědé, působí to na mě tak elegantně. Navíc budeme mít dřevěnou obývací stěnu a tmavší rohový gauč, takže si myslím, že by se to k sobě mohlo hodit. Jen ještě přemýšlím, jakou barvu by měl mít koberec a závěsy, aby to zase nebylo vše moc tmavé. Máte v pokoji nějaký výrazně barevný prvek pro oživení?

Catiuska

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

02.11. 2017, 14:59:59

Mě se líbí jednoduše vybavený byt celkově mám ráda barvy jako je bílá, šedá, béžová byt pak vypadá čistě a prostorně. Co se týče televizní stěny my jsme to vymysleli paletami. Přítel je sehnal a doma mi udělat hezký tv stolek který natřel na bílo a pak jsme to trošku ošoupali aby to vypadalo do stylu prováns a pak jen poličky a květiny. Jednoduchy styl podle mě :)

Ivanka74

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

15.12. 2017, 22:27:29

Ahoj, já se přidávám, taky jsem spíš fanynkou jednoduchosti.. a pokud v obýváku trávíte hodně času a máte tam hodně věcí, určitě zvolte skřínky s plnými dvířky.. když jsou věci v poličkách nebo za sklem, vypadá to pak hrozně neuklizeně.. Pokud bych měla doporučit nějaký konkrétní obchod, radila bych vybrat jeden z těchto - https://www.tipli.cz/obchody/domacnost-a-zahrada - bývají dobře hodnocené a navíc se tam dají na nákupy uplatnit slevové kupony a cashbacky, což se podle mě dost hodí :) Když tak zkus mrknout :)

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

Pro přidání odpovědi se prosím přihlašte. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat zde.

Copyright 2018 © LadyCafe.cz Všechna práva vyhrazena.

Kontakt & reklama | Pravidla