Přihlášení | Registrace | Pravidla

Dnes je pondělí 25.09.2017, svátek slaví: Zlata
Sekce

Volný čas

Fórum

Bydlení a design

Tema

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

Majinka91

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

31.05. 2017, 09:33:51

Ahojte holky,

rekonstruuji byt a teď přišel na řadu obývací pokoj, není tady někdo, kdo taky teď zařizuje. Stěny mám vymalované na bílo a na zemi mám tmavou plovoucí podlahu. Teď už jen zbývá dovybavit nábytkem. Sedací soupravu už mám vyhlídnutou, teď ale váhám s obývací stěnou. Přemýšlím, zda si pořídit rovnou celou obývací sestavu, čímž bych zabila všechno jednou ranou a navíc bych měla všechno hezky sladěné nebo si obývák sestavit sama různými kousky nábytku. Co vy na to? Jak tak pořád přemýšlím a přemítám, hledala jsem na netu nějakou inspiraci a narazila jsem na tento web, kde se dají sehnat přímo celé obývací sestavy: http://www.obyvaci-pokoj.eu/cs/10-obyvaci-sestavy. Nemáte někdo zkušenosti?

eleonor

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

02.08. 2017, 19:29:00

Ahoj, určitě jednoduché obývací stěny jsou nejlepší, bezva je bílá. Zdá se, že je na špínu,ale opak je pravdou. Prach je mnohem více vidět na černé. Pod konferenční stolek je super nějaký chlupatý kobereček, ale zase nějakej špínuvzdornej Nebo alespon u nás to tak musí být, máme hafany. Zdi bílý super, na ně jen nějaký tapety...krásný maj na www.neplatpostu.cz , tam si vybereš :) Tak at je nový domov útulný a fajn se bydlí

Majinka91

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

23.08. 2017, 16:12:40

Ahoj, máš pravdu, bílá je super jak na obývací stěně, tak na zdi. Když jsou stěny barevné, připadá mi, že je v místnosti neustále nepořádek. Nejlepší bíle zdi a pak barevné doplňky, jak říkáš tapety, polštářky atd.

Jak a čím zařídit obývací pokoj?

Pro přidání odpovědi se prosím přihlašte. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat zde.

Copyright 2017 © LadyCafe.cz Všechna práva vyhrazena.

Kontakt & reklama | Pravidla