Přihlášení | Registrace | Pravidla

Dnes je úterý 16.01.2018, svátek slaví: Ctirad
Sekce

Volný čas

Fórum

Bydlení a design

Tema

Kuchyně Oresi - zkušenosti

Karolin

Kuchyně Oresi - zkušenosti

05.04. 2016, 10:28:00

Ahoj holky, plánujeme koupi nové kuchyně, do tvaru U. Líbí se nám kuchyně z oresi, jaké s nimi máte zkušenosti?

Miriamka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

19.04. 2016, 12:57:49

Ahojda Kájo, u oresi jsem byla pro návrh a kuchyň a celkem se mi jejich práce osvědčila. Nějaké detaily jsme pak ještě doladili před tím než jsme zaplatili, ale to šlo třeba o to na jakou stranu chci aby se otvíraly dvířka atp... Kuchyň máme namontovanou přes druhý rok a zatím mi kuchyň po všech stránkách vyhovuje, takže bych ti je klíďo doporučila.

Annie

Kuchyně Oresi - zkušenosti

26.04. 2016, 19:00:07

Ahojky, jsem zatím ještě na vážkách jestli se rozhodnout pro tvar u co chceš ty nebo pro ostrůvek, ten je prý teďka hodně v kurzu, čemuž asi i rozumím, ale nevím co bude pro mě praktičtější... Uvidím jak se mi od nich návrhy budou líbit a pak se rozhodnu, ale jinak si kuchyň od nich nechám udělat, protože kámoška jí od nich má a je s ní spokojená už přes 7let.. :)

Klárka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

06.05. 2016, 14:13:00

Ahoj, u oresi jsem byla asi přes 5 lety vybírat kuchyň, už si moc nepamatuju celý průběh, ale vím, že mi u oresi dali pár rad za které jsem momentálně ráda a montáž byla odvedena dobře a na hodinu přesně... Po pěti letech jsem na kuchyni zatím nemusela nic měnit, takže já bych můj výběr nezměnila...

Karolin

Kuchyně Oresi - zkušenosti

10.05. 2016, 09:04:34

Ahoj holky, moc vám děkuji za reakce. Po vašich dobrých zkušenostech jsem právě volala do Oresi a v sobotu mám schůzku! držte mi palce!

Miriamka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

24.05. 2016, 16:08:39

Ahojda, tak ať ti to dobře dopadne a pak dej vědět. Snad budeš s nimi taky spokojená. Držím pěsti ať ti to dobře dopadne...:)

Leňucha

Kuchyně Oresi - zkušenosti

17.06. 2016, 16:19:49

Ahoj Karolin, taky si chci pořídit kuchyň u oresi, přijdou mi ty ceny a ty bonusy co k tomu mají super. Tak jsem se chtěla zeptat jak to máte, jestli jste se s nimi už domluvili a nebo ještě čekáte. Potřebuji kuchyň do podzimu, tak děkuju za všechny případné rady...

Petruniška

Kuchyně Oresi - zkušenosti

08.07. 2016, 15:14:00

Ahojky holky, cca rok jsem furt přemýšlela kde si kuchyň nechat udělat a pak jsme s manželem usoudili, že dokud něco zkusíme, tak nebudeme vědět... Tak jsme vybrali 3 firmy, které jsme oslovili na kalkulaci a díky slevě jsme si kuchyň nechali udělat u oresi. Ze začátku jsem z toho byla takový všelijaká, ale momentálně jsem spokojená, nechala jsem si udělat kuchyň z jejich řady Livanza (má to být kuchyň z německá) a zatím teda spokojenost. Je pro mě naprosto logicky vymyšlená a zatím je vše bez problémů.

Lulina Lulina

Kuchyně Oresi - zkušenosti

03.08. 2016, 14:18:32

Ženský já mám s tou naší kuchyní jen trable, takže už vážně přemýšlím, že bych šla taky do nové, klidně i do té oresi, mamka jí má taky odtamtud a říkala, že v pohodě, tak uvidím co na to manžel, ale chtěla bych.. Tak snad mi smutný oči pomůžou...

Ála

Kuchyně Oresi - zkušenosti

08.09. 2016, 16:37:10

Zdravím, já jsem byla moc spokojena se vstřícností na olomoucké pobočce, navrhli mi krásnou kuchyni a měli ochotný přístup. Montáž zvládli během dne a šlo jim to jako po másle, absolutně jsem neměla problém, firmu doporučuji.

Elen

Kuchyně Oresi - zkušenosti

05.10. 2016, 12:30:29

Nám oresi udělali radost k narození našeho miminka, původně jsem měla termín porodu o 14 dní později, ale malému se zachtělo dřív ven a tak se to s montáží kuchyně překrylo tak, že když jsme přijeli s porodnice, tak jsem měla kuchyň v celé své kráse doma. Maminka mi jí i uklidila, takže já jsem si s miminkem přijela do nového a jsem za to ráda, protože máme indukčí desku, tak se voda hnedka vaří a když malému dělám sunar a on pláče jak má hlad, tak to je během chvilky ohřáté a je po pláči...

Slaniska

Kuchyně Oresi - zkušenosti

09.11. 2016, 14:39:59

Hojky holky, byla jsem vybírat kuchyň s mamkou, naštěstí je celkem zdatná na PC, tak mi ukázala kam chce všude zajít, kde se jí kuchyně líbí, takže pro mě to bylo jednodušší, že jsem nemusela vymýšlet, kam jí všude vezmu. Ve finále nám stačilo obejít v jednom obchodním areálu 2 firmy a mamka si vybrala u Oresi kuchyň do elka a myslím, že jsem s tím zatím spokojená.

Elfka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

09.12. 2016, 10:47:31

Holky, já mám dva dny doma namontovanou kuchyň od oresy a jsem vážně nadšená. Nebyla jsem u montáže, takže jsem přišla domů a měla jsem doma překvápko a nemůžu se na ní vynadívat. Vím, je to pár dní co je doma, takže to je takový ještě vyvoňený, ale opravdu jsem spokojená. Jediný co mě mrzelo, že jsme nebyli s panem u kterého jsme kuchyň vybírali tolik v kontaktu, vlastně jsme zaplatili zálohu, bylo nám pak sděleno, kdy budeme mít kuchyň a asi týden před montáži nám volal, že je všechno ok, jestli se vším počítáme.

Mařka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

13.01. 2017, 13:04:04

Kuchyň jsme u oresi koupili, všechno bylo v pohodě ale asi až po 5 letech, jsem je znovu kontaktovala, protože jsem našla nové úchytky a chtěla jsem je vyměnit, jelikož ty co jsme měli na kuchyni se mi nelíbili a už byli takový upatlaný od vaření, tak jsem zavolala na jejich zákaznickou linku a byli do týdne u mě, úchytky přivezli přemontovali a všechno v pohodě, jen jsem si za to musela zaplatit, ale to je jedno, má to udělat nějakej kutil nebo oni, oboum stejně zaplatit musím.

housenka

Kuchyně Oresi - zkušenosti

16.01. 2017, 10:22:29

Ahojte holky, vidím, že z kuchyněmi od Oresi jste zde pořádně spokojené. A máte někdo zkušenost i s kuchyní od SIKO? Já se totiž nevím rozhodnout mezi těmito dvěma firmami. Líbí se mi tato kuchyň od Siko http://www.letakomat.cz/siko-koupelny/katalog-kuchyne-20162017/?page=15 nebo pak tento styl od Oresi http://www.kuchyne-oresi.cz/dolti/iqony-musiq.php nevím se s manželem jaksi rozhodnout, že do které znich jít . Ta od SIKO se nám líbí o něco více, jen zase jak jsme si všimli více lidé doporučují co se kuchyní týče Oresi, ale zas například od SIKO jsme brali koupelnu a byli jsme pořádně spokojeni. Máte někdo od nich i kuchyni?

Mišule

Kuchyně Oresi - zkušenosti

03.03. 2017, 14:47:01

Holky, tak koukám, že jsme nevybrali špatně, máme sice jen tu Dolti řadu od oresi, ale řekla bych že je to docela dobrý... Cena byla příjemná a hlavně na oko to působí hodně dobře. Jediné co budu muset ještě dořešit, je myčka. Potřebujeme jí jako prase drbání, tak musíme s oresi vyřešit kam jí dáme, ale už při koupi jsme s nimi řešili, že to půjde nějako vyřešit, ale už si to nepamatuji přesně, je to přece jen už nějaký ten pátek na zpět.

Kuchyně Oresi - zkušenosti

Pro přidání odpovědi se prosím přihlašte. Pokud ještě nemáte účet, můžete se zaregistrovat zde.

Copyright 2018 © LadyCafe.cz Všechna práva vyhrazena.

Kontakt & reklama | Pravidla